Telegram Kanalları Ve Grupları

Telegram kanalları, herhangi bir mobil cihaz aracılığıyla dünya çapında pek çok insan tarafından kullanılan süper hızlı, basit ve ücretsiz bir platforma erişmenizi sağlar. Açık kaynaktır ve uçtan uca şifrelenmiştir, yani Telegram aracılığıyla gönderilen ve alınan tüm verilerin ISS'niz, ağ yöneticiniz veya diğer üçüncü şahıslar tarafından ele geçirildiğinde deşifre edilemeyeceği anlamına gelir. Telegram kanalınız bir Bot tarafından temsil edilecektir.

image

Telegram Botları, platformumuz aracılığıyla gönderdiğiniz iş akışları ve mesajlar için ara yüz görevi görecek özel hesaplardır. Botlar, Daha fazla bilgi için buraya tıklayın standart hesaplardan farklıdır. Telegram kanalınız aracılığıyla, aynı anda birden fazla kullanıcıya mesaj gönderebilirsiniz. Sosyal medyada olduğu gibi, kullanıcıların bir veya daha fazla yönetici tarafından yayınlanan içeriğinize erişmek için kanalınıza abone olması gerekir.

Telegram Kanal ve Grup Arasındaki Farklar

Telegram Grupları ve Kanalları birbirinden farklıdır. Telegram Grupları arkadaşlarınızla ve ailenizle bir şeyler paylaşmak oldukça ideal bir uygulamadır. Bunun yanı sıra burada bulunan farklı gruplara da katılmanız mümkündür. Bir grupta, ayrıntılı izinlere sahip yöneticiler atayabilir, yeni üyelerin katıldıklarında eski mesajları görüp göremeyeceklerine karar verebilir ve önemli mesajları en üste sabitleyebilirsiniz.

Telegram kanalları, yararlı içeriğin paylaşılmasından bir iş stratejisinin uygulanmasına kadar çeşitli amaçları takip edebilir. Ayrıca, şirket imajınızı oluşturmak ve geliştirmek, satışlarınızı artırmak, reklamlardan kar elde etmek, müşteri sadakatini artırmak vb. İçin kanalınızı başarıyla kullanabilirsiniz.

Telegram Grupları ve Telegram Kanalları

WhatsApp ve Telegram, iletişimi hızlı ve kolay hale getirmek için tasarlanmış anlık mesajlaşma platformlarıdır. Her uygulama bir mobil ve web sürümüyle birlikte gelir. Telegram, kullanıcıların görüntüleri, metin mesajlarını, multimedya dosyalarını ve belgeleri buluta kaydetmesine izin verme kapasitesine sahiptir. Tek bir görüşmeden aynı anda çeşitli kişilerle konuşmanız gerekirse, yapılacak ideal şey Telegram’da bir grup oluşturmaktır.

Ayrıca farklı ortamlarda bulunmak isterseniz de Telegram Grupları konusunda bilgi edinme şansı elde edebilirsiniz. Burada bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri Telegram gruplarına katılabileceğiniz gibi aynı zamanda da bu grupları sizde oluşturabilirsiniz. Aynı durum Telegram kanalları için de söz konusu olabilir.

image