Şişli Klima Servisi

image

Şişli klima servisi olarak bizler her marka ve modellerde bulunan klimalarınıza servis hizmeti sunuyoruz. Klimalar hem yaz hem de kış mevsiminde yaygın olarak kullanılan beyaz eşyalar arasındadır. Kış aylarında evleri ya da diğer yerleşim alanlarını ısıtma görevi gören klimalar; özellikle yaz aylarında çok kullanılır. Şişli klima servisi Havaların ısınmasıyla beraber nem varlığıda açığa çıkar. Klimaların soğutma özelliği sayesinde insanlar rahat bir yaz geçirir. Klimalarda çok sık olarak görülen arızalar arasında soğutmama gelir. Klimaların işleyişinde bulunan klima gazı zamanla bitebilir. Biten klima gazından dolayı klimalar istene derecede soğutma görevi göremez. Şişli klima servisi olarak bizler klimalarda eksilen klima gazını kısa sürede doldurma işlemini yapıyoruz.

Garantili Klima Servisi

Firmamız İstanbul ili kapsamında garantili olarak klima servisi hizmeti sunar. Klimaların her türlü arızaları, yıllık bakımları, dış ünitelerinin temizliği, iç ünitelerinin temizliği, fan temizliği ve ısı ayarında sıkıntı gibi işlemler özenle firmamız tarafından tamamlanır. Şişli klima servisi kapsamında bizlere telefonla ulaşan müşterilerimize kısa sürede servis kaydı açarak klimalarındaki sorunları çözüyoruz. Firmamız klimalarda değişim gerektiren yedek parçalarını garantili olarak değiştirir.

Parça değişiminde müşterilerimize yapılan işlemlerle ilgili her türlü detayın bilgilendirilmesi yapılır. Gaz dolumunda ise alanında uzman ekibimiz son derece dikkat ederek dolum işlemini tamamlar. Şişli klima servisi olarak bizlere hangi marka ya da modelde klimalarınız olursa olsun ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Müşteri Dostu Klima Servisi Hizmetinizde

Servis kaydı oluşturan müşterilerimize belirlenen gün ve saatte diliminde aksatmadan ulaşarak klimalarındaki arızalara çözüm buluyoruz. Şişli klima servisi olarak bizler birçok klima servisi arasında bilinen ve özenli hizmetiyle fark edilen bir servis olarak ön planda yer alıyoruz. Her türlü arızanız sizlerin fazla mağdur olmaması için hızlı bir şekilde çözümlenmeye çalışılır. Klimalar özellikle yaz aylarında fazla çalışmaktan dolayı elektrik aksamlarında da sıkıntı oluşabilen cihazlardandır.

Bu açıdan bizler klimalarınızda bulunan her türlü arıza türüne farklı yaklaşarak hızlı ve garantili çözüm üretiyoruz. Klima hortumlarında oluşan kaçak ve aşınma gibi sorunlarda da firmamız garantili olarak parça değişimi hizmeti verir. Klima arızalarınız için https://kepsilteknik.com/sitesinden hizmet alabilirsiniz.